JARNÍ ŠKOLA - HANUŠOVICE4. – 5. a 11. – 12. března 2017

Po zimním odpočinku a dlouhém nacvičování si šumperští karatisté opět zajeli získat cenné body do ligové tabulky na Jarní školu, která se konala na domácí půdě v Hanušovicích. Naše oddílové zastoupení zasahovalo do kategorií: muži pod 13 let, muži pod 16 let a muži žlutí a oranžový.

Z leva: Pavel Vogl, David Staněk, Marek Zatloukal, Jan Smutný, Daniel Šrom

V kategorií mužů pod 13 let náš oddíl zastupoval Marek Zatloukal, který se statečně popral se svými spolubojovníky, kteří měli značnou výškovou převahu. V dětské přípravce Marek získal druhý zelený proužek.

V kategorii mužů pod 16 let bojovali hned tři zástupci ze Šumperka – David Staněk, Jan Smutný a Daniel Šrom. Talentovaný David Staněk skončil na krásném druhém místě, které si doslova vybojoval až do poslední kapky potu. Další šumperský zástupce Jan Smutný bral páté místo a Daniel Šrom sedmé místo.

V kategorii mužů žlutých, kteří byli sloučeni společně s muži oranžovými si vybojoval první místo Pavel Vogl, který také úspěšně složil zkoušku na prvý oranžový pás (8. kyu). Nutno podotknou, že se tento bojovník na oranžový pás vypracoval za pouhý rok a půl cvičení.

Úspěchy oddílu na turnaji v Hanušovicích:
1. místoBoje muži žlutíPavel Vogl
2. místoBoje pod 16 letDavid Staněk